Pricing
Our price includes costs of ingredients, detailed recipes, and class instruction.
For team building events, large groups, and private parties, please contact us for a quote. Large groups may receive a discounted price.
In-Person Class
FOR ONE APPETIZER AND TWO MAIN DISHES
$115 each person

Online Class
ANY TWO DISHES OF YOUR CHOICE
$95 each person

FOR ONE DESSERT IN-PERSON CLASS
$35 each person

FOR ONE DESSERT ONLINE CLASS
$35 each person
